Little Dutch

Esileht / Puidust sportauto ´Rust´ graveeringuga

Puidust sportauto ´Rust´ graveeringuga

Tootekood: 7001 grav
Kaubamärk:
Tarneaeg: kuni 14 päeva

10,95 €

Kogus:

Eestis on alates 50€ ostust kauba saatmine TASUTA (va kullerteenus)

Eestis on kullerteenus alates 100€ ostust TASUTA

Leedust  ja Lätist tellides 100€ väärtuses tooteid, on saatmine TASUTA

Tartus saab ka oma tellimusele ise järgi tulla:

Aadress on Saalungi 2, 1-korrus
Oleme avatud E-R, 9.00 - 18.00
Telefon: (+372) 552 1479

Lapse nimega isikupärane puidust mänguauto. Nüüd on võimalik Little Dutch´i mänguauto personaalseks disainida. Selleks, et väike maailmaavastaja saaks ringi sõita omanäolise autokesega, on meile appi tulnud Molami stuudio, kes graveerib autokesele lapse nime. 

Graveeringu teostamiseks kirjuta kindlasti oma tellimuse juurde kommentaarina lapse nimi. Kirjuta nimi täpselt nii nagu seda autole soovid – TRÜKITÄHTEDAGA või kirjatähtedega. 

PS! Kõik, kellel juba on oma puidust autoke olemas, aga soovivad ka graveerimist, siis kirjutage viivika@molamistuudio.ee. Palun arvestage, et vastus võib võtta aega.

Vroom vroom, valgusest kiirem! See sportauto on võistlusvalmis. Sportauto on valmistatud vastupidvast puidust ja talub karmi sõitu. Puidust autoga saab laps pidada maha mängumaratone. Mänguasjad, mis edendavad jäljendamismänge, võimaldavad laste ettekujutlusel liuelda uutes kõrgustes. See on ka väga vinge kingitus beebi sünni puhul. Väga hea dekoratsiooni elemendina seniks, kuni laps on juba suuremaks kasvanud ja saab sellest ise tõõmu tunda!

  • Kollektsioon: Wild Flowers
  • Mõõtmed: 16,1 x 4,5 x 7,5 cm
  • Materjal: puit, MDF
  • Vanus: 12+ kuud
  • Standard: EN-71-1-2-3

Little Dutch puidust mänguasjad on toodetud kvaliteetsest puitmaterjalist ning kõik kasutatud värvid on testitud ja allergia vabad.

Sarnased tooted