Little Dutch

Esileht / Puidust mänguklotsid `Adventure Blue´ graveeringuga

Puidust mänguklotsid `Adventure Blue´ graveeringuga

Tootekood: 1090
Kaubamärk:
Tarneaeg: kuni 14 päeva

32,95 €

Kogus:

Eestis on alates 50€ ostust kauba saatmine TASUTA (va kullerteenus)

Eestis on kullerteenus alates 100€ ostust TASUTA

Leedust  ja Lätist tellides 100€ väärtuses tooteid, on saatmine TASUTA

Tartus on võimalik ka kaubale ise järgi tulla võttes ühendust info@littledutch.ee kaudu või helistades numbrile 58581278

Lapse nime, hüüdnime, tähtkuju, ilunumbrite ja kauni fraasiga isikupärased mänguklotsid. Nüüd on võimalik Little Dutchi puidust mänguklotsid personaalseks disainida. Selleks, et Teie väike maailmaavastaja saaks mängida isikupäraste klotsidega, on meile appi tulnud Molami stuudio, kes graveerib mänguklotsidele lapse nime, hüüdnime, tähtkuju, ilunumbrid ja armsa lause. 

Graveeringu teostamiseks kirjuta kindlasti oma tellimuse juurde kommentaarina:

1. Nimi 2. Hüüdnimi või muu lause omal valikul 3. Armas lause/soov 4. Tähtkuju 5. Sünnikuupäev 6. Kellaaeg 7. Kaal 8. Pikkus

PS! Kõik, kellel juba on oma puidust mänguklotsid olemas, aga soovivad ka graveerimist, siis kirjutage viivika@molamistuudio.ee. Palun arvestage, et vastus võib võtta aega.

Erinevatest kujunditest ja mustritest koosnev 50-osaline klotside komplekt on parim abivahend lapsele õppimaks klotside abil ehitama erinevaid hooneid, kujundeid jne. Arendab lapsel loogikat, ruumilist taju, värvide õppimist, silma-käe koordinatsiooni, loovat mõtlemist ja kujundite õppimist. Toode on kokkupandav ja virnastatav.

Toode on pakitud kaunisse sangaga karpi.

Mõõtmed: 18 x 18 x 26 cm

Materjal: puit

Puhastamine: niiske lapiga

Vanus: 24+ kuud

Sarnased tooted