Little Dutch

Esileht / Mängurong ´Wild Flowers´ graveeringuga

Mängurong ´Wild Flowers´ graveeringuga

Tootekood: 7035 grav
Kaubamärk:
Tarneaeg: kuni 14 päeva

35,95 €

Kogus:

Eestis on alates 50€ ostust kauba saatmine TASUTA (va kullerteenus)

Eestis on kullerteenus alates 100€ ostust TASUTA

Leedust  ja Lätist tellides 100€ väärtuses tooteid, on saatmine TASUTA

Tartus saab ka oma tellimusele ise järgi tulla:

Aadress on Saalungi 2, 1-korrus
Oleme avatud E-R, 9.00 - 18.00
Telefon: (+372) 552 1479

Lapse nime, ilunumbrite ja kauni fraasiga isikupärane mängurong. Nüüd on võimalik Little Dutch´i mängurong personaalseks disainida. Selleks, et väike maailmaavastaja saaks ringi sõita just omanimelise rongiga, on meile appi tulnud Molami stuudio, kes graveerib rongile lapse nime, ilunumbrid ja armsa lause. 

 

Graveeringu teostamiseks kirjuta kindlasti oma tellimuse juurde kommentaarina andmed, mida soovid graveerida. Nimi, sünnikuupäev, ilunumbrid - kellaaeg, pikkus ja kaal. Soovi korral lisa ka mõni armas lühike lause. Arvesta, et mida pikem tekst, seda pisem on kiri. Kindlasti kirjuta soovitud tekst täpselt selliste tähtedega nagu graveeringut soovid – kas TRÜKITÄHTEDEGA või kirjatähtedega. Võid ka kombineerida.

PS! Kõik, kellel juba on oma rongike olemas, aga soovivad ka graveerimist, siis kirjutage viivika@molamistuudio.ee. Palun arvestage, et vastus võib võtta aega.

Kõik pardale! Siin on imeilus Little Dutch´i ´Wild Flowers´ kollektsiooni puidust mängurong, mis on kaunistatud lillede ja putukatega. Sõiduta rongikest, lao sellele klotse ja muuda klotside abil rongi välimust. Rong koosneb 17 osast ja on ca. 45 cm pikk. See lõbus mänguasi arendab ka käte-silmade koordinatsiooni ja lapse loogilist mõtlemist. See Little Dutch´i üks populaarsemaid tooteid on lisaks ka kaunis aksessuaar lastetoas.

  • Kollektsioon: Wild Flowers
  • Mõõtmed: 45,0 x 8,0 x 13,5 cm
  • Materjal: puit
  • Vanus: 12+ kuud
  • Standard: EN-71-1-2-3

Little Dutch puidust mänguasjad on toodetud kvaliteetsest puitmaterjalist ning kõik kasutatud värvid on testitud ja allergia vabad.

 

Sarnased tooted