Little Dutch

Esileht / Mängurong ´Adventure Pink´ graveeringuga

Mängurong ´Adventure Pink´ graveeringuga

Tootekood: 1015
Kaubamärk:
Tarneaeg: kuni 14 päeva

35,95 €

Kogus:

Eestis on alates 50€ ostust kauba saatmine TASUTA (va kullerteenus)

Eestis on kullerteenus alates 100€ ostust TASUTA

Leedust  ja Lätist tellides 100€ väärtuses tooteid, on saatmine TASUTA

Tartus saab ka oma tellimusele ise järgi tulla:

Aadress on Saalungi 2, 1-korrus
Palume ette helistada!
Telefon: (+372) 552 1479

Lapse nime, ilunumbrite ja kauni fraasiga isikupärane mängurong. Nüüd on võimalik Little Dutch´i mängurong personaalseks disainida. Selleks, et väike maailmaavastaja saaks ringi sõita just omanimelise rongiga, on meile appi tulnud Molami stuudio, kes graveerib rongile lapse nime, ilunumbrid ja armsa lause. 

Graveeringu teostamiseks kirjuta kindlasti oma tellimuse juurde kommentaarina andmed, mida soovid graveerida. Nimi, sünnikuupäev, ilunumbrid - kellaaeg, pikkus ja kaal. Soovi korral lisa ka mõni armas lühike lause. Arvesta, et mida pikem tekst, seda pisem on kiri. Kindlasti kirjuta soovitud tekst täpselt selliste tähtedega nagu graveeringut soovid – kas TRÜKITÄHTEDEGA või kirjatähtedega. Võid ka kombineerida.

PS! Kõik, kellel juba on oma rongike olemas, aga soovivad ka graveerimist, siis kirjutage viivika@molamistuudio.ee. Palun arvestage, et vastus võib võtta aega.

Sõiduta rongikest, lao sellele klotse ja muuda klotside abil rongi välimust või kasuta lapse toas sisustuselemendina. Arendab lapse loogilist mõtlemist, õpetab tundma erinevaid värve ja numbreid.

Toode on pakitud kaunisse kinkekarpi.

Mõõtmed: 45,5 x 8 x 14 cm

Materjal: puit

Puhastamine: niiske lapiga

Vanus: 12+ kuud

Sarnased tooted