Little Dutch

Esileht / Kitarr ´Pink´ graveeringuga

Kitarr ´Pink´ graveeringuga

Tootekood: 7014 grav
Kaubamärk:
Tarneaeg: kuni 14 päeva

37,95 €

Kogus:

Eestis on alates 50€ ostust kauba saatmine TASUTA (va kullerteenus)

Eestis on kullerteenus alates 100€ ostust TASUTA

Leedust  ja Lätist tellides 100€ väärtuses tooteid, on saatmine TASUTA

Tartus saab ka oma tellimusele ise järgi tulla:

Aadress on Saalungi 2, 1-korrus
Oleme avatud E-R, 9.00 - 18.00
Telefon: (+372) 552 1479

Lapse nime, ilunumbrite või kauni fraasiga isikupärane kitarr. Nüüd on võimalik Little Dutchi kitarr personaalseks disainida. Selleks, et Teie laps saaks avastada erinevaid helisid omanimelise kitarriga, on meile appi tulnud Molami stuudio, kes graveerib kitarrile lapse nime või/ja ilunumbrid või/ja armsa lause. 

Graveeringu teostamiseks kirjuta kindlasti oma tellimuse juurde kommentaarina lapse nimi ja/või mõni lühike lause, mida soovid kitarrile graveerida. Kirjuta soovitud nimi ja/või tekst täpselt nii nagu seda soovid – kas TRÜKITÄHTEDEGA või kirjatähtedega. Võid ka kombineerida. Kui soovid tähekesi, südameid või muid sümboleid, siis lisa need kirjale sulgudes, sest programm ei anna märke edasi. Näiteks:  TRISTAN (täheke) Tulevane rokkstaar (täheke).

PS! Kõik, kellel juba on oma kitarr olemas, aga soovivad ka graveerimist, siis kirjutage viivika@molamistuudio.ee. Palun arvestage, et vastus võib võtta aega.

Imeilus puidust kitarr, mille abil saab lapsi kaasata muusikalisse tegevusse. Lapsed saavad nautida erinevaid helisid ja harjutada käelist tegevust. Instrument on disainitud selliselt, et seda on kerge käes hoida. Sobib suurepäraselt ka sisustuselemendiks.

  • Mõõtmed: 5,0 x 17,0 x 54,0 cm
  • Materjal: puit, vineer
  • Vanus: 36+ kuud
  • Standard: EN-71-1-2-3

Little Dutch puidust mänguasjad on toodetud kvaliteetsest puitmaterjalist ning kõik kasutatud värvid on testitud ja allergia vabad.

Sarnased tooted