Little Dutch

Esileht / Uudised

Uudised

 

*************

 KALLID OSTLEJAD!

Meil on Teile jälle üks rõõmus teadaanne. Nimelt võib meie tooteid leida nüüdsest ka NONA Tartu lastekauplusest, mis asub Tartu Kaubamaja (Riia mnt. 1) III-korrusel. Minge kindlasti kõik nende imearmsat kauplust uudistama! :)

****************

Olles beebiootel ning valmistudes beebi sünniks on paljudel emadel käed-jalad tööd täis. Tuleb teha põhjalik eeltöö ning selgusele jõuda, mida kõike on vaja, et enda ja ka beebi elu lihtsamaks ning mugavamaks muuta. All4Kids.ee blogist võite leida toreda artikli meie suvisest magamiskotist, mille on kirjutanud Eleene Sammler

https://all4kids.ee/blogi/aga-see-lihtsalt-nii-ilus-uneaksessuaarid/ 

************

 

Ajakirja Pere ja Kodu 2017 kevadisest ''Beebi'' väljaandest, mis valmis koos beebi- ja pereblogijatega, võisite leida ka põneva ja informatiivse artikli Little Dutch toodete kohta. 

Hoidke ennast kursis meie tegemistega, põnevate kampaaniate ja mängudega meie Facebooki @Little Dutch Estonia lehel!

 

***********************

 

KALLID KLIENDID!

Meil on rõõm Teile teatada, et alates tänasest võite meie tooteid leida ka Saaremaal Kuressaares Rootsi tänav 7 asuvas Rüblikute kaupluses. Minge kindlasti uudistama, sest eks ikka oma silm on ju kuningas :)

 

 

Samuti võite meie tooteid leida veel Bel-Lastekaupade veebipoest aadressil www.bel-lastekaubad.ee

Soovime Teile mõnusat ostlemist!

 

Little Dutch Estonia meeskond 

 

***************

 

 

 

 ARMSAD KLIENDID!

  

Viibisime 31.märts kuni 2. aprill Riias toimuval messil Children's World 2017. Mess osutus meie jaoks väga edukaks ning Little Dutch'i tooted said väga sooja vastuvõtu osaliseks. Meiega olid kaasas ka Klubi Tartu Maratoni jänesed Jass ja Juta, kes nagu alati, võitsid koha paljude laste südames.

Juba järgmisel nädalavahetusel, 15.-16.04.2017, ootame kõiki huvilisi ning Little Dutch'i fänne Buduaari Turule Tallinnas Saku Suurhallis, kus oleme spetsiaalselt Teie jaoks väljas oma boksiga, tutvustamas oma tooteid.

Tervitades Little Dutch'i meeskond :)