Little Dutch

Esileht / Meist

Meist

Little Dutch sai alguse ühest väikesest ideest. Esialgu müüdi ainult isetehtud lampe ja lastetoa aksessuaare. Omanikel Ad’il ja Rinke’l ei olnud siis veel suuri ambitsioone. Nad lihtsalt nautisid veebipoe pidamist. Samal ajal unistades oma isiklikust lastebrändi loomisest.

Little Dutch bränd sai alguse kodust ning siis ei osatud veel loota, et sellest võiks kasvada nii suur ja tuntud kaubamärk. Little Dutch on andnud omanikele võimaluse loobuda nende teistest töökohtadest. Nüüdseks on täitunud nende unistus, millega nad mõlemad igapäevaselt tegelevad.

Little Dutch on kasvanud suureks ja laialt tuntud brändiks nii Hollandis kui ka teistes riikides.

Eks võime ju julgelt öelda, et väikestest asjadest kasvavad suured!

‘Tunne rõõmu väikestest asjadest!’

 

Kuidas aga jõudis Little Dutch Eestisse?

Ka seegi sai alguse millestki väikesest ja väga erilisest. Kui Helena otsis kingitust oma parima sõbranna, Briti, kohe-kohe sündivale lapsele, märkas ta Hollandis poode kammides Little Dutchi tooteid. Koheselt armus Helena nende armsasse disaini ning soojusesse, mida tooted kiirgasid. Kinki avades ja seda kokku pannes, tundis ka Brit täpselt neid samu tundeid – just nendest tunnetest saigi kõik alguse. Nad võtsid ühendust Little Dutchi brändiga Hollandis ning pikalt väldanud läbirääkimised on tänaseks jõudnud lõpusirgele ning kõik Eestis elavad emad, isad ja nende lapsed saavad samuti rõõmu tunda väikestest asjadest.